Rower Gravel

Przeglądarki internetowe, dostawcy Internetu, bezpieczeństwo. Tutaj prowadzimy dyskusje na temat korzystania z sieci.
ZnudzonyTelesfor

Rower Gravel

Post autor: ZnudzonyTelesfor »

Jakie są zalety rowerów Gravel? Nie jestem do końca pewien czym różnią się od rowerów trekkingowych, ale znalazłem jeden tutaj: https://iwobike.pl i strasznie mi się spodobał. Podobno jednoślady tego typu mają być bardzo lekkie, co sądzicie?
asmee

Re: Rower Gravel

Post autor: asmee »

To ja tutaj https://sklepzrowerami.pl/316-Rowery-trekingowe możecie też zerknąć sobie oferty na rowery. Ja powiem wam, że sklep ma potencjał. Sama mam problem właśnie, żeby wybrać konkretnego dla siebie. Każdy model ma coś w sobie.
pgnap

Re: Rower Gravel

Post autor: pgnap »

Ja dopiero zaczynam przygodę z gravelami i znalazłem coś takiego https://sklep.rowery.pl/rower-gravel-ke ... ot-30-2023. Ma sens taki zakup? Trochę kosztuje, a nie chcę wtopić na sam początek.
Mateusz9

Re: Rower Gravel

Post autor: Mateusz9 »

Cześć wszystkim! Mam pytanie odnośnie ubezpieczenia używanego roweru – czy jest to możliwe i jakie warunki są wymagane? Zastanawiam się, czy można zabezpieczyć rower przed ewentualnymi szkodami lub kradzieżą, szczególnie jeśli jest używany. Jeśli ktoś ma jakieś doświadczenia lub informacje na ten temat, chętnie się nimi podzielę! Dodatkowo, jeśli ktoś zna stronę https://wrzuc.info/artykuly/ubezpieczen ... t-mozliwe/ , na której można znaleźć więcej informacji na temat ubezpieczeń rowerowych, będę wdzięczny za udostępnienie linku. Dzięki z góry za wszelkie wskazówki!
ODPOWIEDZ