Prowadzenie własnej działalności

W tym miejscu możesz dodać wpis, który nie nawiązuje do pozostałych kategorii. Dowolna tematyka.
Awatar użytkownika
Farida
Posty: 1
Rejestracja: 05 lut 2022, 3:13

Prowadzenie własnej działalności

Post autor: Farida »

Planowałam w tym roku ruszyć z własną działalnością, ale wiecie co, nie ukrywam, że to całe zamieszanie, które ostatnio dotknęło przedsiębiorców trochę mnie niepokoi, dlatego ciągle biję się z myślami, czy otwierać biznes teraz, czy jeszcze poczekać. Chciałam prowadzić butik z odzieżą damską, więc coś, w czym na pewno bym się sprawdziła, lubię kontakt z klientem.
maluszka

Re: Prowadzenie własnej działalności

Post autor: maluszka »

Nie wiem, jak to ma wyglądać, ale jeśli już mam mieć własny sklep, to tylko w sieci. Mi się to wydaje naprawdę odpowiednim, a dodatkowo będę mogła powiedzieć, że bez problemów zyskamy na przykład na tym. Tylko muszę takie https://6krokow.pl/-sklep-na-magento-ja ... -kosztuje/ rozwiązania sprawdzać. Co wy na to?
vikaa

Re: Prowadzenie własnej działalności

Post autor: vikaa »

Dla mnie nie ma sensowniejszej opcji, niż na przykład faktoring pełny w przypadku, kiedy firma nie jest dobrze dograna i coś po prostu nie idzie. Dlatego trzeba ratować płatności jak tylko się da. I to ma sens, to będzie dla mnie konkretne i nie będzie w ogóle zamknięte. Niemniej jednak mam nadzieję, że wszystko będzie nam odpowiadać.
szymonmdt

Re: Prowadzenie własnej działalności

Post autor: szymonmdt »

Dużo się teraz mówi o biznesie w modzie. Jest to temat bardzo rozwojowy. Myśleliście by poprowadzić hurtownię odzieży damskiej? Jest to obecnie obiecujący temat.
ODPOWIEDZ