Jaka podłoga?

W tym miejscu możesz dodać wpis, który nie nawiązuje do pozostałych kategorii. Dowolna tematyka.
Awatar użytkownika
ludwik1979
Posty: 1
Rejestracja: 05 lis 2021, 15:31

Jaka podłoga?

Post autor: ludwik1979 »

Słuchajcie, chcę sobie zrobić w domu dwa pomieszczenia - jedno takie do tworzenia muzyki, ale nie profesjonalne studio tylko tak do brzdękania dla siebie. Drugie - czytelnię, bibliotekę. Oba muszą być w miarę wyciszone, ale to mniej więcej wiem jak załatwić. A co polecacie na podłogę: płytki imitujące drewno czy podłogę drewnianą? Nie wiem co będzie bardziej praktyczne w takich miejscach.
Wywek

Re: Jaka podłoga?

Post autor: Wywek »

Przy budowie domu w Krakowie wybraliśmy bardzo drogą formę parkietu. Po 4 latach użytkowania nie widać żadnego śladu zużycia, nawet czasem gdy przesuwamy naszą sofę modułową https://www.vieridivani.pl/katalog-mebl ... wa-mystica, którą zobaczcie sami jest bardzo masywna, nie pozostawia żadnych śladów na parkiecie. Mamy również sofę na nóżkach https://www.vieridivani.pl/katalog-mebl ... ofy-simple i sprawa jest taka sama. Więc, myślę że warto zainwestować w tą formę parkietu.
King

Re: Jaka podłoga?

Post autor: King »

Aby uniknąć uszkodzeń, ważne jest, aby nie używać zbyt abrazywnych narzędzi podczas czyszczenia podłóg. Szorstkie szczotki czy zbyt agresywne ścieranie mogą pozostawić rysy, szczególnie na delikatnych powierzchniach. Więcej informacji o właściwym doborze narzędzi do czyszczenia znajdziesz pod adresem https://www.tychy.info/wiadomosci/19358 ... ic-podlogi więc używaj miękkich ścierek i delikatnych mopów, aby uniknąć zarysowań.
Bartek02

Re: Jaka podłoga?

Post autor: Bartek02 »

Cześć! Chciałbym poruszyć kwestię wyboru podłogi do wnętrz, szczególnie w kontekście produkcji płyt meblowych przy użyciu frezowania CNC https://wado.net.pl/frezowanie-cnc/plyty-meblowe/ . Czy ktoś ma sugestie dotyczące odpowiedniego rodzaju podłogi do komponowania się z meblami wykonanymi przy użyciu tej technologii?
ODPOWIEDZ