Jaka kancelaria?

W tym miejscu możesz dodać wpis, który nie nawiązuje do pozostałych kategorii. Dowolna tematyka.
Awatar użytkownika
miłosława1997
Posty: 1
Rejestracja: 23 paź 2021, 17:27

Jaka kancelaria?

Post autor: miłosława1997 »

Polecacie jakieś konkretne kancelarie prawne w Łodzi? Pytam tak orientacyjnie bo chyba będę musiała się wybrać na konsultację i na pewno będzie mi potrzebny ktoś doświadczony w zakresie prawa spadkowego. Już próbowałam samodzielnie szukać, ale takich miejsca jest od groma i które tu wybrać? Doradzicie mi coś? Może sami byliście w podobnej sytuacji i co nieco wiecie :)

karabin na kulki bb m83
Awatar użytkownika
bonawentura1965
Posty: 1
Rejestracja: 01 lis 2021, 4:45

Re: Jaka kancelaria?

Post autor: bonawentura1965 »

Jeśli chodzi o sprawy spadkowe w Łodzi to ja polecam adwokata Adriana Króla. Kancelarię ma na ulicy Żwirki, dokładniejszy adres bez problemu znajdziesz w internecie. Oczywiście to prawo spadkowe to nie jest jedyna dziedzina na które mecenas się zna, także można do niego uderzać z najróżniejszymi i nawet najbardziej skomplikowanymi kwestiami. Mnie bardzo pomógł ;)
Gość

Re: Jaka kancelaria?

Post autor: Gość »

Dziewczyny, dla tych, którzy szukają ogólnych informacji o prawie w Wadowicach, https://adwokatmariajanik.pl/dobry-adwokat-wadowice/ może być dobrym źródłem. Strona zawiera informacje, które mogą być przydatne w orientowaniu się w temacie prawnym.
Szakal

Re: Jaka kancelaria?

Post autor: Szakal »

W przypadku dążenia do podwyższenia alimentów, niezwykle ważna jest współpraca z prawnikiem, który specjalizuje się w prawie rodzinnym. Profesjonalna analiza indywidualnej sytuacji pozwoli na skuteczne przygotowanie wniosku do sądu. Prawnik pomoże również w odpowiednim uargumentowaniu potrzeby podwyższenia świadczeń alimentacyjnych. Bardziej szczegółowe informacje na ten temat zawiera strona https://www.kujawy.info/aktualnosc/co-z ... -alimenty/ która może okazać się pomocna.
Jarek

Re: Jaka kancelaria?

Post autor: Jarek »

Ważnym tematem jest również podział majątku po rozwodzie, często koszt podziału majątku po rozwodzie jest wysoki i zależy od wielu czynników. Warto zawczasu zapoznać się z tym tematem.
ODPOWIEDZ