autotuning

W tym miejscu możesz dodać wpis, który nie nawiązuje do pozostałych kategorii. Dowolna tematyka.
lukaszjg

autotuning

Post autor: lukaszjg »

W przypadku starszych pojazdów ale opartych juz o elektronikę bardzo dobrze dynamikę auta poprawia chip tuning.
Polecam firmę u której wykonałem usługę . Szczególnie polecam chip tuning https://www.szopkar.pl/ę oraz usunięcie systemu adblue. Sprawnie podchodzą do tematu. Mapę do samochodu napisali sami wprowadzili wiele poprawek. Hamownia 4x4 robi też robotę .Lakier odnowiony a auto błyszczy sie jakby wczoraj opuściło salon. Co do reszty tez jestem zadowolony , przegląd mechaniczny przy okazji zrobiony, ale najbardziej bolał mnie system adblue tu opis ich usługi https://www.szopkar.pl/wylaczanie-syste ... enia-gora/
tunerkapl

Re: autotuning

Post autor: tunerkapl »

Ja osobiście korzystałem z usług firmy nieopodal warsztatu wymienionego wyzej. Usuwanie adblue wałbrzych to firma która świetnie zajęła się moim autem. Dokonałem podniesienia mocy, odnowiłem lakier, oraz uporałem się za ich pomocą z awarią adblue. polecam sprawdzić ich pełną ofertę https://www.xn--naprawa-adblue-wabrzych-s2d.pl/. Bardzo miła obsługa. Widać że Panowie podchodzą do elektroniki samochodowej z pasją. Na pewno skorzystam z usługi chip tuningu.
bekla

Re: autotuning

Post autor: bekla »

nie wiem czy na coś takiego bym się zdecydowała ale temat na pewno warto rozważenie jeśli ktoś ma własne auto :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :)
mama

Re: autotuning

Post autor: mama »

W zasadzie się zgadzam ale ja i tak nie mam zamiaru na razie kupować samochodu. Będę korzystała z wypożyczalni, czytałam tu https://krakowmiasto.pl/czy-wynajem-sam ... ie-oplaca/ że to się opłaca w pewnych sytuacjach i wiele osób sobie chwali taką możliwość
Samuel88

Re: autotuning

Post autor: Samuel88 »

Słyszałam o tym, ale nie sądzę czy w przypadku mojego samochodu by się to sprawdziło. Ja czytałem na stronie Motomil o takim tuningu dość ciekawy wpis. W przypadku tak starych aut, jak moje, tuning chyba niewiele da :lol:
ODPOWIEDZ